• Informace pro zákazníky
  • Informace pro květinářství
SEZNAM KVĚTINÁŘSTVÍ
PRO VAŠE KVĚTINOVÁ PŘÁNÍ
Garance vyšší kvality za nižší cenu
Vždy čerstvé květiny
Podpora místních květinářů
Úspora za doručení a zprostředkování
Objednávky v místě doručení

Časté dotazy

  • Proč využít služeb KVĚTINÁŘSTVÍ.CZ a jak získám nové zákazníky?

Registrací na kvetinarstvi.cz si otevíráte novou možnost, jak býti více viděn. Díky našemu serveru si Vás budou moci potenciální zákazníci lépe najít a objednat květiny přímo u Vás.

Samotný název našeho serveru kvetinarstvi.cz napomáhá všem internetovým vyhledavačům snáze najít právě to Vaše květinářství. Registrací typu PLUS a zejména pak PREMIUM značně zvyšujete svou šanci pro navýšení Vašeho prodeje!

 

  • Je zápis v seznamu KVĚTINÁŘSTVÍ.CZ zdarma?

Zápis typu STANDARD je zdarma a obsahuje základní informace o Vaší společnosti. Registrace PLUS a PREMIUM je již zpoplatněna. Nabízí Vám však možnost ucelené prezentace Vašeho květinářství. Ve srovnání s individuální propagací a tvorbou vlastních webových stránek a jejich propagace je pak registrace PREMIUM tím nejvýhodnějším, co můžete na trhu najít. Získáte výhodný název domény, novou webovou stránku, kterou si sami vyberete, vlastní email a naši pomoc v marketingu.

 

  • Chci webové stránky, ale nevím jak na to?

Registrací PREMIUM získáváte webové stránky bez jakýchkoliv starostí a extra poplatků. Nemusíte se starat o jejich tvorbu, my už je pro Vás máme připravené. Jen si vyberete jak by měly vypadat, vložíte své texty, fotografie apod. Získáte tak kompletně novou internetovou prezentaci za zlomek ceny, kterou byste platili při tvorbě svých vlastních webových stránek, a navíc během několika málo chvil.

 

  • Musím se o své webové stránky nějak starat, aby mě zákazníci našli?

O provoz a propagaci webových stránek se starat vůbec nemusíte. O jejich obsah však ano. V případě, že si nebudete vědět s něčím rady, rádi Vám pomůžeme. Pokud bude zákazník hledat květinářství přímo ve Vašem městě a budete mít zápis PLUS, nejlépe PREMIUM, je velká šance, že si vybere právě Vás.

 

  • Je složité obsluhovat mou webovou stránku a email?

Obsluha Vašich webových stránek je velice intuitivní a zvládnete ji i se základními znalostmi používání počítače a internetu.

     

  • Jak dlouho trvá registrace?daisy

Registrace PLUS a PREMIUM trvá 1 rok, poté zůstane na našem serveru pouze zápis STANDARD. Před uplynutím roční registrace Vás vždy upozorníme, budete-li chtít prodloužit Vámi zvolený typ registrace.

 

 

Máte-li dotaz, který jste zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat, rádi a rychle Vám odpovíme.

  

 

Typy registrace

Ceník

Ukázky webových stránek