• Informace pro zákazníky
  • Informace pro květinářství
SEZNAM KVĚTINÁŘSTVÍ
PRO VAŠE KVĚTINOVÁ PŘÁNÍ
Garance vyšší kvality za nižší cenu
Vždy čerstvé květiny
Podpora místních květinářů
Úspora za doručení a zprostředkování
Objednávky v místě doručení

O nás

Základ naší současné nabídky je rozvoz květin /řezaných, hrnkových, umělých i sušených/ přímo na prodejny a přímé dodávky ze zahraničí velkoobchodům. Řezané květiny jsou podle období dováženy 3-5x týdně, hrnkové květiny 3x týdně. U řezaných květin máme v porovnání s ostatními dovozci poměrně stabilní ceny, ale preferujeme kvalitu před cenou. Naše nabídka hrnkových květin patří k cenově velice zajímavým a kvalitním nabídkám na našem trhu. U umělých květin preferujeme cenově zajímavé a kvetoucí. Podobně u vánočního a velikonočního zboží nabízíme spíše atraktivní položky než velký sortiment. U sušených květin převažuje nabídka indických a afrických květin v konkureceschopných cenách ale s možností i nízkých odběrů, nyní nabízíme nejenom komponenty, ale i adjustované aranžmány.

Dalším nosným programem naší firmy jsou svíčky a plasty. Hřbitovní svíčky máme k dispozici především v lepší než průměrné kvalitě, ale na konkretní objednávku můžeme zajistit i průměrnou kvalitu za podprůměrnou cenu. Nabídka ozdobných svíček je sezonní, pro zajištění kvalitního zboží a zajímavých cen je třeba včasná objednávka. S nabídkou svíček souvisí i nabídka aromaterapie /oleje i lampy/ a vonných tyčinek. Z plastů nabízíme ve velice atraktivních cenách truhlíky, misky pod květináče a základní sortiment obalů na květináče. Pro stálé zákazníky nabízíme dle objednávky cenově velice výhodné dodávky i plastů pro domácnost.

Dále nabízíme keramiku – nyní především ozdobné sezonní doplňky /vánoce, velikonoce/, sortiment obalů fi Scheurich a italské terakotové obaly a květináče. Z proutěného zboží převažuje nabídka aranžovacího materiálu z nejrůznějších typů proutí i z vinné révy. Naše nabídka aranžerského materiálu zahrnuje celou základní potřebu pro běžný provoz prodejen – stuhy, rukávce, archy, role i držáky, juta, mikrotenové tašky, papír, oasis, drát, krabičky, stojany na květiny.

V omezeném sortimentu ale v zajímavých cenách nabízíme hnojiva a postřiky v drobném balení, osiva /zejména travní směsi/ a substráty. Pochopitelně i v tomto sortimentu lze pro stálé zákazníky na základě závazné objednávky zajistit i „zázraky“.